Černé nebo bíle IPhony 7 a 7Plus

Nechme stranou hádky o tom, zda je lepší IPhone model nebo Android, jaké jsou rozdíly v operačních systémech, nebo zda mají lepší a výhodnější aplikace nebo lepší napájení.

Pravdou je, že značka IPhonů je ve světě známkou jistého luxusu, charakteru a také výši postavení.

–          Nejde jenom o to, vlastnit IPhone, ale také o to, jaký si na něj najdete kryt, co všechno umí, jak dokáže přehrávat hudbu, jak kvalitní fotky dokáže zachytit nebo kolik se vejde aplikací do jeho paměti. Také jak jednoduše či složitě se dá provázat se zbytkem elektroniky, kterou vlastníte.
IPhone, to je prostě král chytrých telefonů, ať už se to lidem líbí nebo ne.

–          Sony nebo Huawei či Samsung se mohou snažit, jak chtějí, ale velikosti, popularity a jisté známky luxusu, jakým je IPhone, se nemohou rovnat.
ipad iphone macbook přenosný počítač

Vánoční trhák

Nový IPhone 7 a IPhone 7 Plus byly trhu představeny tak, aby to byl ideální dárek pod stromeček, nejčastěji pro vaše ratolesti nebo partnery. IPhone standardně představil bílou a zlatou verzi, letos ale poprvé představil také verzi černého IPhone 7. Tento model vyzařuje luxus.

Černá iPhonům neuvěřitelně padne
Je extrémně lesklá, a stříbrné logo nakousnutého jablka, symbol Apple společnosti, se na krytu nebývale vyjímá. Bohužel všechno má někde chybu. Chyba extrémně lesklého povrchu tohoto typu iPhonu je, že se velice snadno poškrábe. O černý model tak není takový zájem, protože je známo že IPhone chytré telefony jsou velice citlivé i za normálních okolností.
bílý iphone
Povrch je precizně upravovaný v devíti krocích, je stejně pevný jako ostatní IPhone telefony, ovšem na velice lesklém povrchu, který je několikrát leštěný a speciálně upravovaný, je brzy možné najít lehce poškrábaná místa. Z tohoto důvodu společnost Apple doporučuje klientům, aby si telefony chránili speciálními obaly a kryty, kterých IPhone nabízí stovky.