Cyklistika s potřebným vybavením

Do kvalitního vybavení, bez kterého se cyklisté neobejdou, patří zejména cyklo kraťasy Craft. Tato značka je nejznámější na trhu. Produkuje vysoce kvalitní výrobky, které se dají pořídit za velice nízkou cenu. Zaměřují se na vynikající zpracování, aerodynamiku, ale neopomíjejí ani pohodlí. A právě tyto faktory ve spojení s kvalitními a příjemnými materiály umožňují uživatelům užít si každou volbou chvíli strávenou na kole.

cyklistické kalhoty

V přírodě, ve městě, na cyklostezce

Kamkoliv se vydáte, ať už to bude do hor, na louku, do přírody, do lesa, na kopce nebo pojedete jen tak po rovince ve městě, nebo v jeho okolí, vždy si můžete přizpůsobit oblečení podle potřeby.

  • Kraťasy mají ergonomický střih a pevnou vystýlku. Vybrat si můžete typ i bez vystýlky. Používají se na všechny druhy sportů i pro volný čas. Zajišťují optimální podmínky pro vaše tělo i pokožku. Tělo se v tomto typu materiálu nepřehřívá. Materiál je prodyšný a odvádí pot. Má skvělé vlastnosti, díky kterým budete stále v suchu a pohodlí. Oceníte jistě nejenom odvod potu ale také vystýlku. Ta poskytne příjemnou oporu. Zbavíte se modřin a otlaků.

Pokud sedíte na kole delší dobu, jistě znáte ten nepříjemný pocit. Vyberte si typ s kvalitní vystýlkou a tohoto pocitu se zbavíte. Delší trasy už nebudou žádný problém a vy si každý kilometr budete moci užívat naplno, ať už fyzickou zdatností a vytrvalostí nebo odpočinkem a volnou jízdou.

cyklo kraťasy

  1. Perfektní odvod potu, příjemný materiál, kvalitní zpracování, pohodlí a vysoký komfort při jízdě.
  2. Nesmí chybět ve výbavě žádného cyklisty.
  3. Sedací část je chráněna proti otlakům. Speciální vyztužení neboli vložka chrání vaše tělo proti nepříjemným otlakům. Zajistí vysoký komfort a poskytne pohodlí při jízdě na kole.
  4. Rychleschnoucí materiál odvádí vlhkost a pot. Nikdy se nebudete cítit úplně mokří, že by vám pot stékal po těle.
  5. Vybírat si můžete hned z několika různých druhů. Zvolit si můžete délku i střih nebo typ, jestli mají mít výztuhu nebo raději budete volit oblečení bez ní.