Zajistí spacák i psaníčko

Přesto, že u mnoha druhů oblečení nebo tašek a ruksaků už zapínání nahradily takzvané suché zipy, budou ty klasické stále žádané a využívané. Umíte si například představit spacák na suchý zip? Možná, že něco takového existuje, ale pouze pro málo temperamentní spáče.
· Ačkoliv je toto zapínání velice odolné, nevydrží vše.
· A do noční zimy vystrčené koleno může ráno pěkně bolet.
Proto se na tyto sportovní pomůcky stále používá klasický zip.A nejen tam. Také ho najdete v nezměněné podobě na batozích, taškách, kabelkách. Ale jedna věc se přeci jen v této oblasti změnila.
– V současné době zip metráž výrobci nabízejí v daleko širší barevné škále.
– Proto si vybere opravdu každý tvůrce.
Právě u zmíněných spacáků, ale i pro outdoorové oblečení, se velice dobře osvědčil dělitelný voděodolný zip, který vyniká svou vysokou kvalitou. Předpokládá se u něho totiž daleko větší zátěž. Může tedy zdobit bundy, mikiny i vesty.
zapínání na zip

Nechte se ovlivnit novými trendy

Vyrábět doma ale nemusíte pouze oblečení nebo potřeby, které si balíte do ruksaku. Sortiment je natolik bohatý, že si na své přijdou i romanticky založené kreativní ženy.
· Milé dámy, také jste propadly tomu novému a krásnému trendu, který velí vyrobit si kabelku nebo dokonce psaníčko svépomocí?
– Pak právě pro vás je určen elegantní spirálový zip, který zdobí krajkový okraj.
– Třešničkou na zipu je nemagnetický ozdobný jezdec.
– Tento doplněk se dá také skvěle využít jako praktická nezbytnost i jako ozdoba na letní šaty nebo halenku.
jezdec zipu
Pochopitelně, že se nezapomnělo ani na klasiku, která odedávna doplňuje kalhoty, sukně nebo menší tašky. Mosazný zip je stále na výsluní. Tento typ má svou délku určenu, proto je nedělitelný.
· V textilní galanterii prostě najdete veškeré druhy těchto zapínacích a spojovacích pomůcek.
· Pro každý výrobek a na každou příležitost.