Dovolená v partě lidí

Plánujete nějakou takovou punkovou dovolenou, kdy se s kamarády nebo s rodinami sbalíte, naložíte si věci do dodávky a pojedete prostě k moři? Pokud to plánujete, tak je dobré si určitě předem zamluvit nějaký vůz od nás. My nabízíme všechny vozy v dobré stavu. Můžete je využít jak na přepravu lidí, tak i na přepravu různého materiálů, věcí a stěhování, velkých věcí a těžkých břemen.

minibus

Tipy, co najdete v našem magazínu
U nás najdete opravdu dobré a užitečné tipy, jak správně parkovat, na co si dávat pozor, co je pro vás výhodnější a tak podobně, kdy se vám snažíme dát všechny důležité informace, abyste byli informovaní a věděli, co máte vlastně dělat. Dobré rady a tipy jsou někdy k nezaplacení. Navíc my máme velmi výhodnou cenovou nabídku, která vás osloví. Jednáme velmi rychle a nemáme problémy s tím, že bychom vám třeba nemohli prodloužit uprostřed půjčení dobu půjčení nebo třeba bychom vás nějak omezovali. My uděláme maximum pro vaše pohodlí, spokojenost a pro vaše štěstí. Zajímavý magazín rentcarservice. http://www.rentcarservice.it/ cz si můžete kdykoliv přečíst.

Dovolená v zahraničí

Už jste přemýšleli o dovolené v několika lidech? Nechcete jezdit každý svým autem a chcete jet všichni společně v jednom voze? Na tohle se vám bude hodit nějaký transit, který pojme třeba devět lidí a několik věcí, takže se vám všechno krásně vleze do auta a nebudete se stresovat. Budete se moci lépe střídat v řízení, než kdybyste jeli autem.

krabice na stěhování

  • Máme pro vás nachystané nějaké akce, které se vám budou hodit, protože se jedná o velmi akční ceny, kdy nabízíme velice výhodně pronájem dodávky. Určitě o tom nepochybujte a rezervujte si vozidlo včas. Na nás se spolehněte, protože my držíme své slovo a všechno pro vás vždy uděláme.

Dodávku si můžete klidně půjčit jenom na pár hodin dle libosti. Pokud stěhujete ve městě, tak by vám stačili třeba jenom dvě hodiny.