Elegantní interiér a bydlení bez hypotéky

Již mnoho let není trendem dvou nebo dokonce tří generační bydlení. Jakmile to je jen trochu možné, snažíme se přestěhovat do samostatného domu nebo bytu. Tam, kde dříve bydlelo dohromady více rodin, najednou vzniká velká poptávka po nových domech a bytech. Bohužel jsou ceny na realitním trhu velmi vysoké a celá řada mladých rodin nemá možnost vyřešit své bydlení podle vlastních představ. Hypoteční úvěr jim stačí pouze na pořízení velmi malého bytu na sídlišti a ten se po čase stane značně nepohodlným.

domov

Změna na trhu bydlení
V důsledku rostoucí poptávky po levném bydlení se v posledních letech začínají prosazovat i nejrůznější podoby alternativního bydlení. Nejdříve se na našem trhu prosadily dřevostavby a v popularitě je dohánějí mobilní domy. Snadno jsme si na ně zvykli v podobě rekreačních zařízení k pronajmutí, nebo pro víkendové bydlení. Dnes už si je však lidé stále častěji pořizují i pro trvalý rodinný život. A rozhodně to od nich není žádným kompromisem. Nemusí se vzdávat pohodlí ani požadavků na moderní interiér. Mobilní domy mají uvnitř vše, co od elegantního a komfortního bydlení očekáváte.

Za zlomek ceny zděného domu
Máte představu domu s několika ložnicemi, velkou kuchyní, která je propojená s obývacím pokojem a jídelnou. Chcete mít možnost z obývacího pokoje vstupovat hned na terasu a do zahrady. Takový dům vás přijde na několik miliónů. Nebo ne? Ne! Mobilní dům vás bude stát mnohem méně a ušetříte s ním i při koupi pozemku. Pozemek, na který svůj nový dům umístíte, nemusí být pozemkem stavebním! Další velkou výhodou bydlení v mobilních domech je i to, že ušetříte při jeho provozu. Náklady na vytápění budou příjemným překvapením.

obývák

Prohlídky domů
Pro ty z vás, kteří se nerozhodli pro konkrétní typ domu, pořádáme pravidelně prohlídky vzorových staveb. Přijeďte nás navštívit i vy.