Elektrické jističe

Velká spousta lidí si myslí, že jistič je v dnešní době tou nejpopulárnější náhradou pojistek. Pokud se ale na to podíváte z jiné úhlu, pak z podoby vypínání a omezování schopností, se jističe pojistkám vyrovnaly až ve 20. století. V dnešní době už jsou ale jističe úplně někde jinde. Jak je to možné? Díky moderním technologiím, které vše posunují o kus dopředu.
Pokud se sami sebe zeptáte na otázku, co se selektivitou nebo kaskádováním, pak jestli existuje něco, co v této kategorii více než vítězí, pak jsou to elektronické jističe Lightpark.

jističe

U pojistek je potřeba poměr hodnot, které slouží pro ochranu. Je třeba, aby byly navíc řazeny za sebou a splňovaly selektivitu, která bude minimálně 1,6.
Jističe, které jsou moderní, vyžadují selektivitu od 1,3. Pokud budete kaskádovat s pojistkou, pak jistě dojde ke ztrátě selektivity, která rozhodně nesmí chybět.
Jestliže ale existuje nějaký jistič, který umí zajistit selektivitu i kaskádování, pak je to ten, který je od společnosti Schneider. Pokud byste si jej chtěli pořídit, pak určitě můžete. I dnes se dá koupit na trhu, který rozhodně není malý.
Možná vás to dokonce ani nepřekvapuje, že se jedná právě o tuto firmu. Není se také čemu divit, jelikož její výrobky jsou opravdu kvalitní a jsou schopny vám nabídnout mnohé.

distributor

Do dnešního dne stále nebyl překonán jistič zvaný Compact NS.
A co že patří mezi jednu z těch nejlepších výhod jističe? Například to, že se nemusí měnit hned při prvním zkratu. Výměna bývá hodně u pojistek.
Mají ale spoustu jiných vlastností, které jsou pouze pozitivní. Patří mezi ně unifikující konstrukce nebo dostupná cena.
Ty jističe, které jsou nejmodernější, bývají ze stavebnicového příslušenství. Kromě toho mohou nabídnout omezení zkratu, plnou selektivitu apod.
Takový elektronický jistič se jistě bude hodit i vám. Nevěříte? Pak byste rozhodně měli.