Jednoduchý a přitom jiný


Posledních zhruba dvacet let se rozvoj bydlení v České republice víceméně točí okolo stavby bungalovů. Jsou všude. Najdete nejen na vesnicích, ale i na okrajích měst. Vznikají zde zcela nová satelitní městečka plná rozličných bungalovů. Z pohledu jejich majitelů je to skvělé rozhodnutí, protože mají samostatně stojící dům, který jim poskytuje spoustu soukromí. Vzhledem ke stále rostoucím cenám stavebního materiálu i pozemků se lidé rozhodují jestli si dům nechat postavit a nebo ho zvládnou postavit svépomocí.

peníze bydlení

Stavba svépomocí je jen pro ty, kteří mají zkušenosti ze stavebního oboru, kteří mají někoho kdo jim pomůže a nebo mají dost času na to, aby se všechny práce na stavbě naučili sami. U stavby svépomocí je největší problém v tom, že vás to bude stát hodně sil a času. Daleko lepší je nechat si dům postavit. Mnoho stavebních firem nabízí svoje služby, a my jsme jedna z nich. Můžeme vám postavit třeba bungalov do l, který na rozdíl od klasických bungalovů má tvar písmene L. Vypadá krásně, splňuje očekávání lidí na moderní bydlení, a vy ho můžete mít od necelých pěti milionů korun. Když vezmete v úvahu kolik stojí domy určené k rekonstrukci, je toto ta lepší varianta. Máte to bez starostí a hlavně bez práce.

moderní bungalov

Stavba domu na klíč znamená jediné – vyberete si projekt, a my vám vybraný dům postavíme. Připravili jsme několik projektů v různých cenových hladinách, takže si u nás vybere úplně každý – ten kdo hledá základní bydlení, i ten, kdo má náročné představy o bydlení. Potěšíme každého, protože stavíme zděné domy z porobetonu i dřevostavby. Nechte si postavit svůj nový domov, ve kterém najdete i moderní technologie, díky kterým snížíte svoje náklady na provoz.

Čeká na vás tepelné čerpadlo a solární panely, takže za stejnou cenu získáte nízkoenergetický dům, díky kterému budete i soběstačnější co se energií týče.