Kdo pomůže v těžké chvíli?

Problémy může mít každý. Klidně i podnikatel, do kterého by to sotva někdy někdo řekl. Protože i když se jeden věnuje byznysu naplno a nedělá chyby, může se něco zvrtnout a on se může ocitnout v nesnázích, z nichž nevede jiná cesta než půjčka.
A když si chce takový podnikatel půjčit prostředky, může a někdy také vysloveně musí vsadit na nebankovní produkt jménem americká hypotéka. A to často jednoduše proto, že je to jediná šance, kde dotyčný se svou žádostí uspěje.
U americké hypotéky se totiž nehledí zase až tak přísně na obtíže, jež nejeden člověk – soukromého podnikatele nevyjímaje – má. Nemusí tu kupříkladu vadit ani:

vlastnictví

  1. nízké daňové přiznání
  2. nízké příjmy
  3. záznam v registrech dlužníků typu BRKI, NRKI a SOLUS

Tady se totiž přistupuje k žadatelům o půjčku odlišně. A tento způsob dává naději na získání půjčky i těm, kdo za jiných okolností nemají nejspíše žádnou naději na úspěch. Chce-li někdo získat peníze tímto způsobem, musí vlastně jenom:

  1. mít nemovitost, již by dal za zmíněnou půjčku do zástavy
  2. poslat několik fotografií této nemovitosti e-mailem příslušné společnosti
  3. vyplnit jednoduchý online formulář
  4. a vyčkat kontaktu od manažera, který s ním vše projedná do posledního detailu, s nímž se dohodne délka splácení, výše splátek a podobně

kalkulačka
Oč jenom je to jednodušší než žádosti v bankách, kde se vyžadují stohy všemožných potvrzení a záruk, kde se zkoumání solventnosti a spolehlivosti takového žadatele vleče a vleče! Tady je vše schváleno v řádu hodin a peníze bývají k mání do několika dní, bez poplatků předem a rizik v podobě nějakých záludných dodatků psaných neblaze proslulým malým písmem nebo složitými téměř nesrozumitelnými právními formulacemi. Vše je tu přitom nastaveno tak, aby byl dlužník schopen splácet, poskytnuté peníze lze použít na cokoliv a později není nemožné ani splacení takového dluhu předčasně a bez sankcí.
Prostě ideální volba. Ideální nejen pro ty, kdo se k ní uchylují až ve chvíli, kdy nemají nikde jinde šanci na úspěch.