Kotvičník zemní účinky

I v dnešní době dokáže příroda nabídnout mnohé. Hovoříme tady především o lécích, které mají pozitivní účinky na lidské tělo. Pokud máte problém se sexuálním potenciálem, pak věřte, že i něco takového se dá léčit přírodní cestou.
Jedním z léků, které dokáží pomoct je dokonce i kotvičník zemní. Více než dobře působí na problémy, které se týkají močového systému. Pokud máte problém s ledvinami nebo močovými cestami, pak vám jej rozhodně doporučujeme. Kotvičník zemní účinky mají i spoustu jiných výhod, jako je pozitivní vliv na tvorbu žaludečních šťáv nebo snižování hladiny cholesterolu.
léky na listu
Podle listů byste řekli, že se jedná o plazivý akát. Jedná se o druh plevele, který roste volně a to například mezi kolejnicemi. Jeho semena je možné i běžně nasbírat.
Pokud byste se chtěli pustit do pěstování, pak věřte, že není na pěstování nic jednoduššího. Sazenice je navíc mnohem lepší předpěstovat a to v bytě nebo pařeništi. Závisí ale na vás.
Nať je nejlepší sbírat v době květu. Je možné sbírat opakovaně a to až čtyřikrát v průběhu jedné vegetace. Je ale potřeba větvičky odstřihnout maximálně patnáct centimetru od kořene, aby rostlina mohla co nejrychleji zregenerovat. Při posledním sběru je potřeba rostlinu vytrhat i s kořeny.
Kotvičník obsahuje velkou spoustu látek, které jsou prospěšné lidskému tělu. Jedná se o bílkoviny, tuky, sacharidy nebo vlákninu.
Již dříve byl tento lék známý jako stimulátor. Byl znám dokonce i v Mezopotámii. Pěstoval a stále se pěstuje v Indii.
zelené rostlinky
Je možné jej použít na odvar, nálev ale také tinkturu. Někteří jej používají i jako denní čaj. Odvar je navíc možné připravit již večer. Dokonce je to i lepší. Čím více jej budete popíjet, tím lépe. Nejlepší čas na popíjení je ráno a to po celý rok. Díky tomu, že nemá vedlejší účinky, je možné jej využívat dlouhodobě.
Pokud se chcete cítit lépe, pak vám rozhodně kotvičník zemní doporučujeme.