Moderní obývací pokoj pro rodiny všech věkových kategorií

Obývací pokoj je dějištěm téměř všeho, co se v rodině odehrává. Je místem, kde se scházíme s návštěvami, hrajeme společenské hry, slavíme všechny vyjímečné události. Od vánočních svátků až po narozeninové oslavy. Je to zkrátka místo, kde se chcete cítit dobře, bavit se a být se svými bližními.Minimalistický obývací pokoj.jpg

Není proto od věci ho přetvořit tak, aby odpovídal všem vašim požadavkům. Hledáte-li inspiraci v moderním bydlení Girltime tento článek je právě pro vás. Při vytváření moderního rodinného pokoje můžete jednoduše využít několika jednoduchých tipů, které váš pokoj povýší na novou úroveň:

  1. pořiďte si velkou pohovku, na kterou se vejdete všichni
  2. sedacími vaky nebo velkými polštáři přidáte dodatečné místo na sezení
  3. koberec na lenošení
  4. TV na které můžete hrát hry s ostatními
  5. stolní hry jsou “The must”

A jak můžete tento pokoj dekorovat?
Soustřeďte se na teplé barvy. Ty vám dodají pocit, že jste v pokoji vítáni. Vymalujte stěny světle hnědou barvou nebo jemně fialovou. Na stěny pověste vaše rodinné fotografie a portréty, plakáty a obrázky, které jste si dovezli ze společných dovolených. Umělecká díla, která vytvořila vaše dítka, jsou taktéž dobrý nápad.

Velký sedačka je vždy základ, protože je důležité, aby se na ni vešla celá vaše rodina. Volte spíše jedno barevnou variantu z praktického materiálu. Obzvlášť máte-li malé děti nebo domácí mazlíčky. Pohovku můžete vždy oživit velkými barevnými polštáři, které budou dodávat místnosti zábavný vzhled.Nebojte se barev.jpg

Nebojte se použít nápaditý koberec, který ovšem musí být pohodlný a příjemný na dotek. Bude totiž místem, kde se děti budou válet nebo hrát na něm hry. Pořiďte takový, který bude dostatečně kontrastní s vaší sedačkou, skvělé jsou například koberce s geometrickými tvary nebo výraznými a velkými květinami.

Další věc, která pokoj ozvláštní a zároveň je velmi praktická, jsou sedací vaky. Přidají vám další místo na sezení a děti je přímo milují. Dokáží na nich dovádět hodiny a hodiny. Dají se pořídit v různých barevných kombinacích a dokonce se prodávají i takové vaky, které na sobě mají znak a barvu vašeho oblíbeného sportovního týmu.