Plavte doma


Plavání v bazénu má spoustu výhod. Je to jedna z mála možností které máme, jak uniknout před horkem. Vysoké teploty mohou ničit majetky ale hlavně způsobovat zdravotní problémy. Své o tom ví hlavně lidé s problémy se srdcem, protože pro ně je velké horko zdravotním rizikem. Problémy horka dělají i malým dětem, které je snáší také velmi špatně, podobně jako starší lidé. Proto většina lidí, kteří můžou, utíkají před sluncem do bezpečí studené vody na koupališti.

žena v bazénu

Koupaliště bývají otevřena zhruba od května do začátku září, a to podle toho, jak to počasí dovolí. Mívají samozřejmě zavřeno během chladnějších http://zpravy.idnes.cz/v-kvetnu-se-ocekavaji-prehanky-oblacno-a-misty-bourky-pdu-/domaci.aspx%3Fc%3DA110510_152041_domaci_jj dnů, které se také během léta mohou objevit, a nedostanete se sem logicky ani za deště. Pokud i tak chcete plavat, nezbývá vám nic jiného než si pořídit svůj vlastní bazén domů. Máte rodinný dům a kousek místa na realizaci bazénu? Nabízíme vám bazény do země na klíč. To znamená že si jen vyberete bazén a my vám ho zapojíme.

Proč zapuštěný bazén?
Zapuštěný bazén je velmi populární typ bazénu. Vyznačuje se tím, že se zapouští do země, takže vyžaduje nějakou tu stavební přípravu. My jsme schopní vám připravit nejen stavební otvor, ale kompletně zapojit celý bazén tak abyste ho hned mohli začít používat. Na výběr máte z několika druhů bazénů a rozměrů. Vyberte si dostatečně velký bazén, který bude vyhovovat potřebám vaší rodiny.

bazén a žebřík

Naše bazény jsou vyrobeny z pevného a odolného plastu, který nezničí ani velká horka a ani mrazy. Nezapomínejte že je potřeba se o něj starat, aby vám bazén vydržel bez problémů co nejdéle. Doporučíme vám bazénovou chemii, která je nezbytná pro údržbu bazénové vody. Aby zůstala krásně čistá, musíte hlídat jej pH, jinak se zabarví do zelena. Co se týče bazénů, patříme mezi špičku v oboru. Rozmyslete se ještě letos a příští rok už můžete mít doma bazén jen pro sebe.