Půjčovna přívěsných vozíků Praha 9 nabízí i tranzitní dodávky

Stěhování se dá zvládnout i bez specializovaných firem. Bude vás to stát sice o něco více úsilí, ale nezapomínejte, že fyzický pohyb zvyšuje tělesnou kondici, uvolňuje hormony štěstí – endorfiny a hlavně si budete vše organizovat sami a budete mít o průběhu stěhování dokonalý přehled. Nesmíte ovšem nic podcenit, zvláště pak přípravu a balení věcí. Stejně tak není dobrý nápad provádět vše na poslední chvíli a na „jeden zátah“ a přeceňovat vlastní možnosti a schopnosti.

veselé stěhování

Vypůjčit si můžete buď vozík „na kouli“, nebo i dodávku s vozíkem

Jestliže si troufáte zvládnout jízdu s dodávkou včetně připojeného vozíku, máte možnost využít tuto službu v některých půjčovnách. Tímto způsobem lze zvládnout poměrně snadno stěhování celého bytu. Ve dvou nebo ve třech lidech se tato služba stále vyplácí ve srovnání se stěhovací firmou, která je několikanásobně dražší. Výhodou je oplachtování vozíku, čímž chráníte náklad před nepřízní počasí. Vozíkem získáte přibližně dva krychlové metry úložného prostoru o maximální hmotnosti tři čtvrtě tuny, a jestliže zvolíte variantu i s přepravní dodávkou, máte k dispozici až 17 kubíků a celkovou délku úložného prostoru přibližně 5 metrů.

Vozidla jsou vybavena tzv. kotvícími body, umístěnými uvnitř na boku, nikoli na podlaze. Náklad tedy snadno připevníte a zajistíte proti pohybu. Nezapomínejte však na jeho důkladné balení do plastové fólie a na případné vycpávky z molitanu nebo z polyetylenových výlisků. Může se vám hodit transportní rudl a popruhy, některé půjčovny dodávek je mají k dispozici.

kočka v krabici

Asistenční služba a dálniční známka

Půjčovny přívěsů Praha 9 mají zájem na tom, aby se mohli zákazníci na vozový park spolehnout, jeho dobrý technický stav je jednou z podmínek úspěchu v silné konkurenci, která na trhu v současné době panuje. Nikdo však není neomylný a i technika může selhat v tom nejméně vhodném okamžiku, proto je k dispozici asistenční služba 24 hodin denně. Samozřejmostí je dálniční známka, nejste tedy limitováni jízdou mimo placené úseky.