Sázka na plastovou obálku je trefa do černého

Chcete, aby vaše zásilka dorazila na místo vždy v pořádku? Záleží vám na spokojenosti vašich zákazníků? V tom případě potřebujete kvalitní balení pro vaše zboží!
Ovšem pozor, kvalitní nemusí nutně znamenat drahé. Kvalita je především o tom, že vás obal nezklame, když ho budete nejvíce potřebovat. A přesně takové jsou plastové obálky – můžete se na ně spolehnout za každé situace!
Velkou předností plastových obálek je právě to, že jsou zhotoveny z polypropylenu, tedy z lehkého, pružného, a přitom voděodolného plastu.poštovní obálka
Ať už svou zásilku pustíte do světa v krásném počasí anebo v mokrých plískanicích, budete mít jistotu, že se jí cestou nic nestane. Nikdo vám totiž nezaručí, že váš balíček cestou nepotká mokrý sníh anebo přívalový déšť či vlhký sklad. Pokud své zboží zabalíte do praktického obalu v podobě igelitové obálky, nemáte se čeho bát. Ovšem balení v papírových krabicích nebude v těchto případech vůbec ideální.
Zajímá vás cena zásilky? Jistě by měla, tím spíše, pokud jste elektronický obchod, který pravidelně odesílá své zboží. Když budete moci nabídnout výhodnou cenu přepravy, jistě to vaši zákazníci ocení. A tu získáte v případě, kdy vsadíte na lehké obaly. Takové, které se tvaru vašeho zboží dokonale přizpůsobí, takové, ve kterých nebudete zbytečně převážet vzduch, a přitom budou lehké. Přesně takové jsou plastové obálky.letící skupina obálek
Papírové krabice jsou zkrátka nejen těžké, ale také poměrně neskladné, takže přidávají váhu a zvětšují rozměry vašich zásilek u přepravců, a ještě navíc vám zabírají mnoho místa ve skladu. I manipulace s nimi je náročná – papírovou krabici musíte složit a přelepit lepicí páskou, kdežto igelitovou obálku pouze rozevřete a přelepíte samolepicí lištu.
To jaký obal zvolíte, záleží jen na vás – v každém případě je jisté, že plastová obálka vás, ani vaše zákazníky rozhodně nezklame.