V Praze znají řešení


Občas se stane, že si někdo zajede autem dejme tomu k příbuzným, známým, na nějakou oslavu a podobně. Přijede, zaparkuje a dobře se baví. A pak si najednou uvědomí, že má vlastně jet i domů, jenže před uvědoměním si tohoto faktu už něco popil. A co teď?
Někdy takového člověka nechají přespat hostitelé třeba na kanapi, někdy se mu podaří sehnat pokoj v hotelu nebo ho napadne nějaké jiné alternativní řešení. Ovšem jsou i situace, kdy přenocování na místě nepřipadá v úvahu nebo kdy dotyčný zkrátka musí ještě téhož dne dorazit domů. A co si počít v takové situaci?ruce na volantu
Nejednou takový opilec začne uvažovat o tom, že by to možná mohl risknout. Třeba se mu navzdory tomu vypitému podaří dojet až domů bez nehody, třeba ho při tom policie nechytí. Jenže to jsou pochopitelně ty nejhloupější myšlenky, jaké může dotyčný mít. Je to hazardování nejen s řidičským průkazem, ale klidně i se životy.
A proto je lepší vědět, že i nyní existuje možnost, jak se dostat do cíle svým vozem. Klidně i v podroušeném stavu, ale přesto bezpečně. Jedná se o službu, při níž stačí kontaktovat telefonicky dispečink a tento dotyčnému pošle vozem hned dva řidiče. Jeden doveze pasažéra jeho vlastním autem domů, aby pak přesedl do je doprovázejícího vozu firemního a zase se vzdálil tam, kam má, a je to.
Je to snadné, rychlé, pohodlné a bezpečné a za odvoz vozu Praha cena zaplacená šoférovi rozhodně stojí. Protože odpadá nejeden problém, který by jinak mohl vyvstat. A který by mohl mít dost možná i fatální následky.žena v kabrioletu
Protože znáte lidi. Než aby kdekdo riskoval, že si vezme taxíka a ráno už si nevzpomene, kde své auto nechal, než aby tento zpytoval svědomí, nejednou by se v opilecké pýše rozhodl přece jenom vyjet sám. A nejednou by bylo největším štěstím, kdyby pak jeho vůz skončil na záchytném parkovišti a on na záchytné stanici. Protože by to mohlo dopadnout i mnohem hůř.