2 arény a velké množství her


Jak to všechno probíhá?
Dostanete do ruky zbraň, na tělo vestu a můžete jít do boje. Každý zásah se počítá. Zbraň vypadá jako skutečná. Jedná se o laserovou zbraň, která vydává paprsek. Tím zasáhnete nepřítele a ten vypadne ze hry. Úkolem hry je postřílet všechny protihráče. Vyzkoušejte si adrenalin, zábavu a napětí. Bude váš tým ten vítězný?

billboard-right

Výběr z vysokého počtu herních kombinací

Nudit se opravdu nebudete. Velké množství různých herních kombinací nadchne každého. Vybrat si můžete podle toho, jak jste zkušení nebo podle toho, co byste rádi vyzkoušeli. Arény poskytují spoustu zábavy, potěšení, ale i adrenalinu a napětí. Profil zkušeného hráčského profíka získáte snadno, jen musíte předvést svůj um a zničit – postřílet všechny protihráče.

  1. Zvítězíte? Budete ve vítězném týmu? Udělejte proto vše a nakonec zakusíte pocit vítězství!
  2. Zkoušet můžete pokaždé nové typy her. Nabízí se jich široká škála.
  3. Hra je vhodná pro přátele, kolegy, rodinu, kamarády, zkrátka a dobře pro každého, kdo si chce užít trochu zábavy a odreagovat se střílením.

Máte vztek na celý svět? Přijďte ho s pár kamarády ze sebe dostat. Střílení je báječný adrenalin, při kterém se odreagujete a můžete vybít svou zlost. Stres, vztek nebo napětí ze sebe rázem dostanete a opět se budete cítit uvolnění. V týmu se jistě budete dobře bavit. Čeká vás spoustu nečekaných situací, zábavy, nebo dokonce i profesionálních hráčských zkušeností.

labyrint (54)

Zábava, akce, napětí
Utvořte tým plný profesionálů a nikdo vás neporazí .
Tyto hry jsou určené jak pro zábavu,pro lidi, kteří se chtějí dobře pobavit a vyzkoušet si něco nového, tak také pro lidi, kteří jsou profesionálové a umějí se zbraní už velice dobře zacházet.

Prostředí je vybavené vším, co budete ke hře potřebovat. Tajemný labyrint poskytuje moderní zázemí, kde můžete vyzkoušet různé techniky střelby nebo nácvik strategií. To samé platí v případě starodávných ruin Aztéků. Schovat se můžete do různých zákoutí a vyzkoušet si odlišné taktiky. Vítězství, to je jediné, co by vás mělo zajímat.

Střílejte po nepříteli, abyste zvítězili. Jakmile jej zasáhnete, pak protihráč vypadává ze hry. Nemusíte se však ničeho obávat, protože se fyzicky nikomu nic nestane. Nebudete mít ani škrábanec.