Alkohol a potraviny ukryté v tajemném boxu

U mužů nastává občas problém s vymýšlením vhodného dárku pro ně. Chcete pro ně něco praktického a zároveň originálního? Pak jim darujte dárkový dřevěný box, který skrývá nevídaný obsah v podobě nejrůznějších pochoutek, ať už k jídlu nebo k pití.
Bedna top secret Manboxeo.cz potěší každého obdarovaného muže, který má rád originalitu, vtip, napětí, dobré jídlo a pití. A to vše získá s jedním jediným dárkem v podobě dřevěné krabice s obsahem, který potěší a zachutná nejednomu gurmánovi.kvalitní rum.jpg
Dárkem, kterým nešlápnete vedle může být nějaká ta lahev alkoholu. Protože snad žádný muž nepohrdne lahví kvalitního alkoholu, ať už nějaké té pivní speciality nebo rumu. A co když je ještě takový tekutý dárek doplněný nejrůznějšími dobrotami v podobě paštik, salámů, sušeného masaa dalších lákavých masových jídel? Pak vznikne jedinečná kombinace dárku, která potěší snad každého muže. Ovšem když tyto všechny věci dáte jen do dárkové tašky, není výsledný efekt takový, jako když si takový obsah musí obdarovaný sám otevřít z dřevěného boxu pomocí páčidla. To už pak mění situaci, nastává chvíle napětí a moment překvapení.chutné salámy.jpg
Vyberte si z nejrůznějších velikostíobsahů dárkového boxu, který mimo jiné může obsahovat třeba světové pivní speciály skombinované se stylovým dřevěným podtáckem s otvírákem, skleněným půllitrem a dobrotami, které přijdou při pití chutného chmelového moku vhod. A pro ty, kteří preferují spíše tvrdší alkohol tu je zase obsah v podobě lahví rumu v kombinaci s čokoládou, sušeným masem a dalšími pochutinami. Navíc můžete ještě přidat osobní vzkaz. Na bednu také můžete vybrat originální zamilovaný motiv nebo jubilejní číslo věku obdarovaného.
Pokud tedy sháníte vhodný dárek pro gurmána, milovníka dobrého jídla a pití a zároveň ho chcete překvapit originálním balením s nápadem, pak není nad čím otálet, a právě bedna top secret je tou správnou volbou.