Přeprava pomocí nákladních vozidel rychle a efektivně

Inovativní systém pracující v poloautomatickém režimu. Rychlejší, snadnější a efektivnější přeprava jakéhokoliv nákladu. Na nic nečekáte, můžete nechat převést náklad ihned. Ekonomicky výhodné a velice efektivní. Navíc nejste spojeni přes tři další lidi, kteří by to vyřizovali, ale komunikujete v případě potřeby přímo s dopravcem.

Potřebujete nechat převést náklad? Máte zásilku, která spěchá? Zboží, materiál, výrobky, komponenty, které musíte poslat do další firmy nebo do skladu?
bílý nákladní automobil jede po cestě plně naložen ještě na korbě až po vrch nákladem, který je zakrytý plachtou

Už nechcete dále zbytečně ztrácet čas? Chcete zažít podobnou změnu? Vyzkoušet něco nového? Proto je k dispozici kamionová doprava praha.
skladiště u vody, velká plocha na nábřeží zaplněná kontejnery

Oblast poptávky a nabídky

Přeprava nákladu souvisí s poptávkou a nabídkou. I v této oblasti se proto musí pracovat naplno.

a) V oblasti přepravy:

je potřeba všechno zjednodušit

Dokonce i obrovské přístavy po celém světě, které vykládají náklad z lodí, jsou automatizovány, proto je potřeba se umět přizpůsobit. Podobné automatické systémy pracují dokonale. Zde nikdy nebyl a není žádný prostor pro chyby, proto se můžete na vše spolehnout. Celý proces je snadno dostupný pro každého.

b) V oblasti přepravy:

se střetávají jak dopravci, tak také odesílatelé zásilek

Jedno místo, více možností. Na tomto poli se totiž mohou střetnout jak samotní dopravci, kteří nabízí své služby a vozidla, která mají k dispozici tak také odesílatelé zásilek, proto je vše tak snadné a rychlé a stačí k tomu pár kliknutí.

Prostě kliknete, zadáte pár informací o zásilce, velikost, rozměry, váhu a pak už jen stačí zadat termín nebo odeslat ihned a vše je vyřízeno. Zvládnete to během pár minut a máte vystaráno. Už žádné zdlouhavé vyřizování. Už žádné zbytečné papírování. Dokonce i to částečně odpadá. Navíc se cena, za kterou je možné náklad převést zobrazuje hned po zadání poptávky.

Proces je automatizován a do budoucna by mohl pracovat zcela sám. Platforma má veškeré potřebné poklady k tomu, aby pracovala na základě poptávky a nabídky. Zohledňuje tyto dvě veličiny, aby přeprava byla vždy vyvážená, rychlá, efektivní, rozumná, cenově dostupná a ekologická.