By Design s.r.o.

Pokud tápete, jak umístit jednotlivý nábytek do místností ve vašem domě, bytě nebo i chatě. Nevíte, jak to sladit, aby to v celkovém dojmu působilo teple, útulně a zároveň moderně? Někdy se to zdá jako velice jednoduché, ale opak je pravdou. Pokud se na to necítíte, tak sáhněte po odbornících, kteří se v této oblasti léta pohybují a pracují. V konečném výsledku budete rádi, že jste se pro ně rozhodli a s vaším interiérem budete spokojeni, protože je přesně takový, jaký jste si představovali.

640_vizualizace_obyvaci_pokoj_6

Při výběru vhodného interiérového studia důkladně a pečlivě vybírejte. Je jich na trhu mnoho. Velice důležité jsou kladné recenze, dlouholetá praxe a zejména individuální přístup. Rozhodně si hned na začátku ujasněte všechny vaše požadavky a přání, protože jen tak bude navržený interiér splňovat vše potřebné, spokojené budou ve výsledku obě dvě strany, což je samozřejmě hlavním cílem. Předem si ujasněte, co po daném studiu vlastně chcete, zda máte zájem o kompletní projekt, tedy od zaměření až po 2D návrhy, 3D vizualizace až po samotnou realizaci. Je potřeba vzít v potaz barvy, materiály, funkčnost, kvalitu, design, pohodlní a v neposlední řadě také vaše finanční možnosti.

640_14-09-16-Divanti-Bohemia-showroom-1

Součástí návrhu interiéru zpracují i cenové nabídky na samotné pořízení jednotlivého vybavení, což pro vás též velice důležité. K čemu by vám totiž byl hezky navržený interiér, když nevíte, kde dané vybavení a za kolik pořídit? Přesně tohle všechno a ještě mnohem více vám interiérové studio By Design s.r.o. je schopné zajistit.
Tohle vše je možné zhmotnit a převést do reality tak, aby to bylo takové prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně.
Není potřeba se ohlížet na působnost daného studia, protože vše může probíhat online. Od konzultací, telefonů až po zasílání konkrétních návrhů prostřednictvím e-mailu. Takže opravdu není nutné hledat studia pouze ve vašem okolí. Otevřete se možnostem.