Milostné hrátky díky dostupným genetikům

Pokud vás trápí problémy s předčasnou ejakulací, nedostatečnou erekcí nebo neschopností se dostatečně vzrušit, dost možná jste někdy zkoušeli Viagru nebo další podobné přípravky. Jejich výhodou je to, že skutečně fungují, obrovskou nevýhodu však představuje cena, která bývá mnohdy naprosto přemrštěná. Nezoufejte, na trhu existuje velká spousta generických přípravků https://www.nejlevnejsigenerika.co/, které vám mohou prokázat úplně stejnou službu, avšak za naprosto jinou, respektive nižší cenu. Co to tedy vůbec generikum je a jak se liší od originálního přípravku?

pilulky v dlani

  • Stejná účinná látka – tyto přípravky musí obsahovat stejnou účinnou látku, a to nejenom po stránce kvalitativní, ale také po stránce kvantitativní.
  • Bioekvivalence – tento parametr udává, že krevní hladina účinné látky jak originálu, tak neoriginálního přípravku, se pohybuje stejně, nebo s předem určenou odchylkou.
  • Shodná léková forma – pokud je originální přípravek ve formě tablet, tak i náhradu zakoupíte ve formě tablet, jiná forma by mohla ovlivnit biologickou dostupnost.

Jak tedy vidíte, generika mají k patentovaným přípravkům opravdu blízko. Není tedy důvod se jejich používání obávat. Jejich benefitem bude nízká cena, díky čemuž si můžete tyto přípravky dopřávat pravidelně, a ne pouze nárazově. Pokud tedy z nějakého důvodu netoužíte po značkovém přípravku, tak je tato alternativa perfektní volbou.

rozsypané žluté tobolky

Účinek, který si oba zamilujete
Tyto přípravky jsou samozřejmě účinné, mohou vám zajistit pevnější, delší a intenzivnější erekci. Ocení to zejména muži staršího věku, který mají potíže se sexuální výdrží a se sexuálním apetitem. Mnohdy však tyto přípravky zkouší i mladí muži, kteří si zkrátka chtějí užít noc plnou divokých a nespoutaných hrátek bez nějakých limitů. Díky tomu, že je cena velmi nízká, si tento produkt může vyzkoušet každý.