Bydlení můžete financovat s pomocí hypotéky bez registru

Jakmile dojde na bydlení, tak jdou všechny žerty stranou. Lidé bydlet potřebují, tím spíše, pokud se najednou ocitnou v situaci, že na světě nejsou sami, ale očekávají rodinu. V tom případě je najednou stávající byt velice malý a je potřeba si koupit větší anebo ten stávající alespoň rekonstruovat. Ovšem otázka zní, kde na takovou rekonstrukci vzít peníze?
Jakmile si člověk potřebuje peníze půjčit a nikdo z jeho známých či z rodinných příslušníků mu nemůže vyjít vstříc (jen málokdo má po kapsách zbytečné statisíce), tak se obrátí na banku.
půjčka na dům.jpg
Jenže to může být právě začátkem konce. V bance si bankovní úředníci velice důkladně prověří, jaká je vaše finanční historie a zda nemáte nějaké případné finanční závazky. A konec všech plánů nastane okamžitě v případě, kdy máte nějaký záznam v bankovním či v nebankovním registru. Všechny bankovní domy do těchto registrů nahlížejí, a pokud se tam nějaký spjatý s vaší osobou objeví, tak se rozlučte se svými plány. Problém je samozřejmě i v tom, že záznamy v registrech jsou veřejné až pět let a až poté si můžete požádat o jejich vymazání. A objevuje se v nich veškerá vaše finanční historie v podobě nesplacených závazků včetně těch vůči operátorům. Takže je jasné, že existence takového záznamu, byť již o dávno vyřešeném případu, může pro mnohé lidi znamenat velký problém.
mince a bankovky.jpg
Není proto divu, že si spousta lidí klade otázku, kde vzít peníze v případě, že potřebují nutně bydlet a žádná banka jim půjčit nechce . V tom případě zamiřte do nebankovní společnosti.
Pokud jde o nebankovní společnosti, tak ty s financováním vašeho bydlení nemají problém ani v případě, kdy máte nějaký záznam v registru. Klidně vám dají požadovanou hypotéku, pokud splníte jejich požadavek na ručení vhodnou nemovitostí. Jako záruku za půjčku tedy můžete využít svůj stávající malý byt a budete za vodou.