Chorvatsko autobusem vás nikdy nezklame!

Máte letos v plánu parádní dovolenou, kde si důkladně odpočinete od všech starostí? Chcete v každém případě vyrazit k moři, protože bez moře už si své léto ani nedovedete představit? Hledáte nejen příjemnou destinaci, ale také příznivou cenu? V tom případě byste měli vyrazit do Chorvatska, protože to vám nabízí nejen radovánky v azurově modré vodě pod rozpálenou oblohou, ale také rozumnou cenu, a ještě mnoho dalších výhod!

město

Do Chorvatska autobusem!

Pokud hledáte ten nejlepší poměr komfortu cestování, jeho ceny a doby, za jakou se dostanete na místo, pak je autobusová doprava tou pravou volbou pro vás. Nabízí vám komfortní přepravu moderním, plně klimatizovaným autobusem s polohovatelnými sedadly, s minibarem a toaletou na palubě. Navíc, pokud zvažujete, zda se na cestu vydat autobusem anebo autem, tak pomyslete na to, že pravidelný linkový autobus stojí ve všech významných letoviscích na pobřeží, a vy se tak pohodlně dostanete na libovolné místo, aniž byste museli čelit stresu a únavě z dlouhé jízdy. Povezou vás zkušení řidiči, kteří trasu dobře znají a budou se cestou střídat, a tak budou svěží a na místo dorazí vždy bez nehod.

Nejdostupnější moře široko daleko

Nicméně pobřeží Středozemního moře je ideální volbou pro letní dovolenou ještě z mnohem více důvodů:
V Chorvatsku se vždy snadno ubytujete a domluvíte. Chorvatština je stejně tak jako Čeština slovanským jazykem, a proto se s Chorvaty dobře domluvíte, ať už ovládáte cizí jazyky anebo ne.
Je zde pestrá nabídka ubytování různých druhů, takže ať už hledáte tu nejlepší cenu anebo luxus, vždy najdete to pravé.
Stejně tak stravování je zde za přijatelnou cenu a v dobré kvalitě, a narazíte zde na jídla, na kterých si jistě pochutnáte, neboť středomořská kuchyně je u nás poměrně oblíbená.

jachty

Proto už neváhejte a rezervujte si své místo v linkovém autobuse již nyní, dokud máte na výběr!