Elektronický docházkový systém

Všechny modely naší časové evidence se dají nastavit podle vašich konkrétních požadavků, takže se třeba nebojte toho, že by tambalo něco předefinovaného a vy byste to museli nějak uzpůsobit programu. Program se přizpůsobí vám. Náš elektronický docházkový systém má opravdu skvělé výsledky. Můžete si nastavit dobu, jakou budou vaši zaměstnanci na pouze také to, jakým způsobem se budou prokazovat. Jsou zde možnosti čipování nebo pokud chcete, aby se s tím nedalo nějakým způsobem švindlovat, tak je zde i možnost na otisk prstu, a to vám nikdo nemůže zfalšovat, takže určitě tohle udělejte. Lze namístě provést přesné časové ohraničené dle vašich konkrétních požadavků všechno se dokonale přizpůsobí. Můžete to zkusit i přes mobilní telefon, kdy se zaevidujete SMS zprávou nebo telefonním hovorem. Jsou zde v nabídce třeba možnost odchodu, příchodu, lékaře, dovolená a tak dále, takže vše je na jednom místě opravdu skvělé.

tým

Přehled

Přehled je v podnikání to nejdůležitější. Musíte vědět, kdo se nachází ve firmě, kdo je vyjetý na firemní cestě, kdo je na dovolené, abyste se podle toho mohli zařídit, a tohle všechno zařídí pouze chytré programy, které jsou přesně definované, a to je podstatné, to je bez pochyby. Základní modul může zachycovat sto zaměstnanců. Plány služeb a další skvělé věci se vám bez pochyby budou líbit. Jestliže byste chtěli ještě více individuálně tohle všechno vyřešit, určitě se na nás obraťte. My vám vždy budeme chtít pomoci a vytvořit individuální záležitost pro všechny náročné klienty, kteří mají třeba něco jinak, než je zvyklostí.

zaměstnanci

Výhody

  • Velký přehled
  • Jednoduchost v ovládání
  • Nejlepší funkce
  • Moderní technologie

Už nežijeme v minulém století, tak když je zde taková luxusní příležitost, tak ji musíte hned využít. Ulehčení života, to je právě to, v čem tohle všechno spočívá.