Dobré zázemí v servisní zóně

Rozhodujete se, že začnete jezdit některé motoristické závody? Například rallye je dnes velice populární. Tyto sportovní akce většinou trvají několik dnů, a tak je zapotřebí postarat se také o zázemí v servisní zóně. Stále se na autě něco upravuje, a tak bude potřeba alespoň nějaké zastřešení.

sport

  • V současné době stále více závodníků využívá ideální produkt, kterým jsou nůžkové stany.
    • Přinášejí totiž kromě střechy nad hlavou i další možnosti využití.

Jelikož jsou závody tohoto charakteru dost finančně náročné, je většinou nutné sehnat sponzory, kteří by se na finanční otázce podíleli. Nic ale není zadarmo a každý podnik nebo podnikatel bude jistě chtít, aby za své peníze získal také vhodnou reklamu. Nůžkové nebo také párty stany mají tu výhodu, že disponují velkou plochou, která je pro umístění reklamy přímo ideální.

Výšku si snadno přizpůsobíte

Možností výběru je několik. Jedná se o stany s osmiúhelníkovým profilem nohy. Všechny konstrukce jsou výškově nastavitelné, tudíž je můžete plně přizpůsobit vašim podmínkám a možnostem. Střecha a bočnice se vyrábí ze silné nepromokavé polyesterové látky. Díky speciálním přepravním obalům je jejich skladování úsporné a nezaberou téměř žádné místo. Pro zvýšení stability i odolnosti byly jejich plastové spoje nahrazeny hliníkovými.

stánky

Můžete si posvítit i zatopit

Výrobci mysleli i na možnost, že bude jejich majitel potřebovat večerní osvětlení.

  • Horní prvky konstrukce jsou vybaveny pro tyto účely systémem, který dovoluje snadno připevnit světlo anebo i vytápění.
  • Zvedání a spuštění stanu zajišťuje speciální tlačítko, které je umístěné přímo uvnitř nohy konstrukce.
  • Pružina, která se skrývá uvnitř stožáru, dokonale napne celou střechu.
  • Stěny jsou pevně spojeny suchými zipy.

Opláštění může mít libovolnou barvu i grafiku, která je řešena sublimačním tiskem.