Jezděte a telefonujte bezpečně

Vaše jízda automobilem může být velmi bezpečná, plynulá a veskrze příjemná, pokud si pořídíte magnetický držák na telefon do auta. Ten vás nevyjde na víc, než na pouhých několik málo stovek korun, a získáte za to možnost telefonovat za jízdy kdykoli budete chtít. Stačí zapnout hlasitý odposlech vašeho hovoru, a je to. Takže i když nebudete mít k dispozici handsfree, tak vaše jízda může být bezpečná.

držáky

A proč je výhodné pořídit si právě magnetický držák?
Třeba právě proto, jakým způsobem se používá. Zakoupený stojan jednoduchým pohybem zasunete do větrací mřížky palubní desky. Padne tam dokonale, uvidíte, ať už máte automobil libovolné značky. Mobil posléze můžete odkládat na kruhovou magnetickou plochu držáku. Váš telefon zde bude dokonale držet a rozhodně se nemusíte obávat jeho pádu. Ovšem je zde ještě něco. Díky tomu, že upevnění mobilu ve stojanu funguje na základě magnetické síly, tak můžete svůj mobil na plochu odkládat jakýmkoli způsobem, což konkrétně znamená pod libovolným úhlem a z libovolné strany.

interiér auta

A to je přesně něco, co není tak samozřejmé, jak to na první pohled může vypadat. U jiných stojanů na mobil do auta totiž musíte mobil vkládat na přesně vymezené místo, to znamená zasunout ho do určité ohrádky jasně definovaným způsobem. A vy sami si jistě dokážete jasně odpovědět na otázku, zda vás takový úkon nebude vytrhávat ze soustředění na dění na silnici? Navíc, pokud je váš mobil umístěný na palubní desce v místě ventilace, tak to znamená, že jej máte vždy pohodlně na dosah ruky, což vám například stojany uchycené na čelním skle nemusí umožnit.
Jak je tedy vidět, tak důvodů pro pořízení magnetického držáku na mobil je opravdu mnoho. Ovšem ty hlavní dva jsou, že s ním budete moci vždy telefonovat bezpečně, a že nehrozí jeho pád z palubní desky na podlahu v případě prudkého zabrzdění vozidla.