Kreativní svět

Rádi šijete, pletete, háčkujete, paličkujete, drátkujete, smaltujete, pedigujete, zkrátka a dobře tvoříte? Možná se od Vás očekává, že budete bezplatně obdarovávat příbuzné a přátele. Jenomže čas, který trávíte tvořením je vzácný a máte příležitosti produkty prodat. Co třeba zkusit to na portále, kde se prodávají takzvané hand made produkty?

Máte rádi rukodělné produkty, kterým se také v poslední hand made? Oceníte spíše ručně vytvořenou kabelku před kabelkou značky Luis Vuiton? Máte rádi bytové dekorace z pedigu. Potrpíte si na ručně vyráběnou bižuterii, která vyzařuje specifickou atmosféru? Pak nakupujte tam, kde Vám originální produkty dokáží nabídnout.
 

Internetové tržiště

Tvůrci portálu chtěli podpořit tvořivé lidi, aby jim usnadnili cestu k jejich zákazníkovi. Najdete zde produkty v kategoriíchmóda, módní doplňky, kabelky, šperky, keramika, sklo, bytový textil, domov, jídlo a floristika, zdraví a krása, umění, svátky, starobylý styl, pro děti, pro muže, pro mazlíčky, recy-věci, vintage.

To ovšem není vše. Součástí portálu tvoří také magazín, blogy, diskuze a návody s různými pracovními postupy.
Pokud hledáte místo, kde byste mohli pořídit nějaké originální hodnotné dárky pro své nejbližším k narozeninám nebo Vánocům, můžete to zkusit zrovna tady. Stejně tak pokud byste si rádi udělali radost, zde najdete spoustu krásných věcí pro sebe nebo do domácnosti. Celá řada lidí, kteří si na podobné záležitosti nepotrpí nedokázali odolat a pořídili zde sobě nebo svým blízkým celou řadu hodnotných věcí.

Je dobře, že stále platí pořekadlo o zlatých českých ručičkách. V době laciných líbivých kýčů si kvalitní zboží hledá ke svému uživateli cestu někdy trochu obtížněji. Přitom život bychom si měli umět obohatit právě prostřednictvím krásy, která je vytvořena prací šikovných rukou.