Věci, které muže odradí


Příčesky/prodloužené vlasy– péče o vlastní vlasy není příliš snadná. Je třeba pečlivě vybrat vhodné produkty, které se hodí na náš typ vlasů, je třeba vzdát se pravidelného žehlení, kulmování či fénování a dalších věcí, které naše vlasy ničí.

Není nic horšího, než se nestarat o svoje vlasy, a snažit se to dohnat příčesky a dalšími umělými vlákny. Nejen, že budete mít vlasy ještě horší, ale muži zrovna netouží po tom, aby měli plešatou partnerku, nebo aby mu zůstal nějaký ten pramen v ruce.

Dlouhé umělé nehty– mít upravené ruce je naše vizitka. Posledních několik let jsou v módě gelové nehty, které se dají vytvořit v mnoha provedeních a barvách. Je třeba je pravidelně doplňovat, protože odrosty nevypadají zrovna hezky. Stejně tak nevypadají hezky kýčovité nehty dlouhé několik centimetrů. Vsaďte spíše na kratší upravené nehty s gel lakem.

Čárky místo obočí– před pár desítkami let se odněkud vzala móda zcela vytrhaného obočí, které si dámy dokreslovaly tužkami. Vznikly tak tenké, často křivé, a nevzhledné čárky. Toto muže opravdu nebere.

Ošklivý make-up– většina žen z domu nevychází bez make-upu, řasenky a lesku na rty. Existují ale ženy, které se rády nalíčí, i když to neumí, a použijí naprosto nevhodné barvy. Výsledkem je spíše parodie na líčení, a na muže to působí vysloveně odpudivě.

Vsaďte na toto
·         Pravidelná péče o pleť
·         Pravidelná péče o vlasy
·         Pokud se chcete líčit, navštivte kosmetičku, která vám poradí, které přípravky a které barvy jsou pro vás vhodné
·         Obočí si nechte upravovat u kosmetičky, případně se to u ní naučte
·         Aplikujte si na nehty gel lak, nanáší se jako klasický lak, ale je pevnější a déle vydrží

Pokud si myslíte, že muži mají rádi dokonalé ženy, jste na omylu. Většina mužů po takových ženách netouží. Chtějí upravenou ženu, která o sebe dbá, a která ze sebe nedělá Marfušu.