Pohovka do každé rodiny


Zařídit jednopokojový byt bývá stejně náročné jako zařídit například rozsáhlý rodinný dům. Často prochodíme podrážky po obchodech s nábytkem a stejně nám nic nepadne do oka. Co s tím? Nejprve je vhodné si ujasnit, co vlastně očekáváme, aby nám náš domov poskytl. Každý jistě odsouhlasí, že velmi důležitou součástí bydlení je odpočinková zóna. Ve velkých bytech to nebývá takový problém. Často můžeme bez větších problémů zařídit různé části bytu podle jeho funkce. To znamená, že spací část bude vybavena pohodlným spacím nábytkem, zóna kuchyňská vhodnou kuchyňskou linkou, a odpočivná část bude zařízena tak, abychom zde mohli trávit svůj relaxační čas. V této části bytu tedy nemůže chybět pohodlný sedací nábytek. Je nyní pouze na nás, jaký vybereme. Velké prostory snadno snesou velké sedací soupravy, které trh nabízí a tak s výběrem nebývá taková potíž. Horší je to s malými byty, kdy je třeba vtěsnat do často jedné místnosti vše, co k bydlení potřebujeme. Sezení je proto vhodné řešit pohovkou.

sedačka s kočkou


Co je to pohovka?


Jak definovat pohovku? Liší se od gigantických sedacích souprav především tím, že se skládá z jednoho kusu. Je subtilnější, vhodná na posezení u televize, při kávě nebo při poslechu hudby. Lze jí ale využít i relaxaci vleže, k příležitostnému vyspání návštěvy nebo k uložení nemocného dítěte k televizi.


Výhody pohovky


– její malá velikost


– zajištění pohodlného posezení


-moderní design, který obohatí interiér


-možnost rozložení pro příležitostné přespání


– příjemná cena


růžová pohovka


Co tedy zvážit, zařizujeme-li byt? Je to asi jasné. Zvažujeme velikost zařizované plochy, potřeby na posezení, to je, kolik očekáváme, že bude nutno posadit lidí a důležitá je samozřejmě i naše finanční možnost, za kterou chceme nakoupit. Proto by zejména mladé dvojice, které si zařizují své první bydlení, měli uvažovat střízlivě a nezaplnit si svůj obytný prostor megagigantickými sedačkami, které mohou v budoucnu nadělat i mnoho problému v následném stěhování do dalších bytů, pokud se rodina rozroste. Proto dejte pohovkám zelenou a chytře uvažujte. Nebudete litovat.