Je možné absolvovat nákupy s partnerem?

Poměrně hříšnou zálibou každé ženy – je nakupování. Určitým způsobem ženy utrácení peněz vzrušuje a naplňuje jejich touhy po tom, mít všechno to, bez čeho „nemůžou“ žít radostně a spokojeně. A co je pro každou ženu naprosto důležité je to, aby si mohla nakoupit sama nebo ve společnosti svých dobrých a možná i stejně marnivých kamarádek.
Ovšem, je možné absolvovat nákupy i v přítomnosti vašeho partnera nebo je to spíše zkouška odvahy a rovněž i vašeho vztahu?
nákup rodiny

Potraviny a drogerie

Když už nějaký nákup s partnerem absolvujete, týká se to převážně potřeby doplnit potraviny. I v takovém případě vám však tato činnost může přijít náročná a psychicky vyčerpávající. Z nějakého důvodu mají ženy tendenci utrácet i za jídlo – daleko více peněz než muži.
Vy myslíte na zásoby, nějaké praktické potraviny a samozřejmě i na děti, kterým chcete dopřát více, než byste možná měly. Chlap se však na jídlo dívá z hlediska okamžité spotřeby a mnohdy nakoupí jenom to, co v nejbližší době hodlá sníst.
otevřená řasenka
Muži tedy raději dělají menší nákupy, a to pouze aktuálních potravin a nepřehánějí to s jejich množstvím, ale ženy si neodpustí mnohdy plný vozík někdy i zbytečností, ze kterých ještě nevědí, jestli něco vytvoří.
Drogistické zboží je kapitolou, která si zaslouží velkou dávku mužské trpělivosti. Jistě se netajíte tím, že si na kosmetiku všeho druhu potrpíte a čas strávený v drogerii se vám mnohdy prodlouží i na hodinu. Partner ovšem pro všechny značky, druhy a typy vašich kosmetických vychytávek, mít pochopení nemusí a v případě, že to není nutné, tomuto obchodu se s jeho maličkostí vyhněte.

Oblečení a poradce

Muži nemají problém s tím, aby šli s jejich partnerkami do obchodu vybírat nové oblečení. Mají zpravidla výtky vůči jejich utrácení za všechny ty věci, které ani nevynosí.
Dalším důvodem, proč nemají touhu jít s vámi nakupovat, může být právě ženská nerozhodnost a váhavý postoj vůči někdy až nepochopitelným kouskům.
Ovšem, pokud chcete vědět, co se opravdu mužům (nebo speciálně tomu vašemu) líbí a chcete slyšet objektivní názor na váš vzhled v tom, co vám právě padlo do oka, rozhodně nemějte obavy z toho, partnera sebou vzít! Svým způsobem může být jeho přítomnost pro vás nejen časově výhodná, kdy vás nenechá strávit promarněné hodiny u něčeho, co si stejně nekoupíte, ale i finančním přínosem, kdy vám určí nějaký limit, díky čemu nebudete mít později výčitky, že jste to opět s penězi přepískly.