Přechodné bydlení

Praha je poměrně dost bohaté město na kulturní památky, vysoké školy, kulturní nebo sportovní akce. Mnohdy ovšem najít vhodné a ne příliš drahé ubytování může být celkem tvrdý oříšek. Přesto se na mnoha částech různých regionů nachází levné a kvalitní ubytovny, které poskytují celkem slušný komfort. Dokonce je zde výhodný pobyt i pro studenty, kteří se zrovna nedostali na vysokoškolské koleje a nemohou sehnat vhodný pronájem. Cenově rozhodně dostupnější prostory se těžko seženou. Kdo bude preferovat cenu před dokonalým až nadstandardním přístupem a zařízením, tak ubytovna je skvělé řešení. Využít levné ubytování v Praze Ubytovny-Praha může prakticky kdokoliv po předchozí domluvě a rezervaci.prostory na ubytovně.jpg
Kdo zde může nalézt zázemí?

  • Základní kategorii levného ubytování v Praze mohou využít například zaměstnanci různých firem, převáženě se jedná o stavební společnosti, kdy je třeba ubytovat například partu montážníků na jednom místě. Pokoje mají přirozeně více lůžek, ale nikdo si nemůže stěžovat na určitý standard. K dispozici jsou vybavené pokoje, lednička, kuchyně s varným centrem a společné sociální místnosti. Pokoje lze rezervovat i dlouhodobě k pronájmu.
  • O trochu vyšší level mohou využít ti, kteří budou preferovat určité své soukromí. Pokoje tak jsou jednolůžkové, ale i více početné. Záleží, kdo si chce pokoj rezervovat a na jak dlouhou dobu. Základní vybavení je přirozeně klasikou a v ceně je například i výměna lůžkovin. Tudíž ideální pro dlouhodobý pobyt.
  • Ani zahraniční hosté, kteří požadují standard a nějakou vyšší příčku v ubytování nemusí být zklamáni. Ideální vybavení, televize, minibar a mnohé další se dá skutečně využít ke krátkodobému ubytování.
  • Ani rodiče s dětmi zde nemusí strádat a jsou pro ně připraveny apartmány se vším potřebným.

dívka, která leží v posteli.jpg
Veškeré služby si lze domluvit podle potřeby a navíc přirozeně nikdo nebude strádat s komunikací po internetu, jelikož Wi-Fi připojení je zde zcela zdarma v ceně ubytování.