Školní úrazy

Dítě je vždy ve škole pojištěné na všechny úrazy, které se mu stanou na území školy. Nemusí to být jenom v tělocviku, ale může to být třeba i ve školní lavici. Rozhodně je dobré mít pro svoje děti i úrazové pojištění, díky kterému můžete získat jak peníze od školy, tak i peníze z vaší pojistky soukromé. Někdy se ale právě pojišťovny dokážou bránit a z nesmyslných důvodů pojistku neuznají a podobně. Školní úraz je velmi běžný, protože děti si hodně hrají, běhají a neznají všechna rizika a učitelky nemohou všemu zabránit, to je jasné. Vyberte si správně a všechno bude jednoznačně pro vás výhodné, jelikož vy sami získáte peníze, o kterých jste ani nevěděli, že by mohly být vaše. Peníze se vždy hodí. Pak za peníze z pojistky můžete svému dítěti koupit kolo nebo třeba něco, co bude potřebovat, takže to je rozhodně dobré a měli byste se rozhodnout tímhle směrem. Pomůžeme vám, aby to všechno bylo opravdu dobré a uznali to. Udělejte tenhle správný krok a uvidíte, že se vám to finančně vyplatí, to bez pochyby.

školní úraz

Chtějte své peníze

Chtěli jste více po pojišťovně, protože jste na to měli nárok, ale nikdo k vám nebyl otevřený a vaši žádost smetli ze stolu s nesmyslnou výmluvou? Nevzdávejte se. Dejte svůj případ k nám, doložte všechny papíry, dokumentace, zprávy od lékaře a podobně a my to všechno vyřešíme, co nejrychleji to půjde. Vybírejte si hned a uvidíte brzy výsledky, protože my toho máme opravdu hodně, abychom to s vámi vyřešili.

školíco

Proč právě my?
My se budeme vašemu případu věnovat a díky našemu zkušenému týmu přesně víme, co máme dělat, takže rozhodně na nic už nemusíte čekat a hned zavolejte nebo nám klidně i napište, co je vám bližší. Bude to skvělé a opravdu to bude stát za to. Pomohli jsme nespočet lidem, a i vy se můžete klidně mezi tuhle řadu zařadit, je to ve vašich rukou. Jsou to vaše peníze, které můžete jednoduše získat bez úsilí.